Ateş Ölçer Güvenlik Kamerası


Hikvision DS-2TD1217B Termografik taret vücut sıcaklığı ölçüm kamerası, nesnenin sıcaklığını gerçek zamanlı olarak yüksek bir doğrulukta ölçebilir. Kalabalık kamusal alan arasında daha yüksek vücut ısısına sahip insanları keşfetme ve izleme yeteneğine sahiptir, muayene ve karantina için gümrük, havaalanı, okul ve hastane gibi yerlerde yaygın olarak kullanılabilir. Ateş ölçer güvenlik kamerası ile siz de kendinizi kontrol altında hissedin. Maske algılama sensörü ile binaya giriş yapmış olan kişileri sesli uyarak maske takmasını sağlayabilirsiniz.

Ofisinizdeki kalabalık ortamları kontrol altında tutmak endişe içinde kalmaktan çıkmak için bu kamera ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamaktadır. AVM gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kesinlikle kullanılması gerekmektedir. Haikon güvenlik kamerası modellerine göz atmak için tıklayınız. Ürün datasheetini incele.

Hikvision DS-2TD1217B Termografik taret vücut sıcaklığı ölçüm kamerası, nesnenin sıcaklığını gerçek zamanlı olarak yüksek bir doğrulukta ölçebilir. Kalabalık kamusal alan arasında daha yüksek vücut ısısına sahip insanları keşfetme ve izleme yeteneğine sahiptir, muayene ve karantina için gümrük, havaalanı, okul ve hastane gibi yerlerde yaygın olarak kullanılabilir. Ateş ölçer güvenlik kamerası ile siz de kendinizi kontrol altında hissedin. Maske algılama sensörü ile binaya giriş yapmış olan kişileri sesli uyarak maske takmasını sağlayabilirsiniz. Ofisinizdeki kalabalık ortamları kontrol altında tutmak endişe içinde kalmaktan çıkmak için bu kamera ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamaktadır. AVM gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kesinlikle kullanılması gerekmektedir. Haikon güvenlik kamerası…

Fiyat – Performans

Haikon Kamera

Network Kamera · Analog Kamera · Termal Kamera · PTZ Kameralar ile çözüm bulun.

2020 En İyi Güvenlik Kamerası

Milesight Kamera

Türkiye ve Dünyada adından söz ettirmiş görüntü kalitesi ve yazılımı ile lider teknoloji.

batıkent güvenlik kamerası

İsteğe Bağlı Projeler

Unv Kamera

H265 VE U-CODE Teknolojisi sayesinde ileri seviye kalite ve görüntü akışı sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi

Dahua Kamera

Yüksek teknolojik özellikleri ile mekanlarda, profesyonel ve güvenli bir ortam sağlar.

kamera sistemleri
kamera sistemleri

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek teklifinizi hemen alın.

Fiber optik sonlandırma, güvenlik kamera sistemleri, zayıf akım sistemleri, yangın algılama sistemleri, network sistemleri ve uydu internet gibi çözümler hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.