service_img

Network
Sistemleri

Server ve Network
Sistemleri


Network ağı altyapısı projelendirme, planlama ve uygulama işlemleri anahtar teslim yapılmaktadır.
Mevcut ağların analizleri, performans izlenmesi ve raporlama işlemleri (Switch ve Router) üreticilerinin ürünlerinin temin ve devreye alınması işlemleri,
Altyapı için gerekli Cat.5, Cat.6, ve diğer kablolama pasif malzemelerin temini, yapılandırılması işlemleri
uzman teknik ekibimiz tarafından sağlanıp en kaliteli hizmete ulaştırılmaktasınız

service_img

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın Algılama ve Yangın Alarm Sistemleri

Yangın algılama sistemleri, yürürlükteki yangından korunma yönetmeliklerine ve ilgili standartlara uygun olarak tasarlanmaktadır.
Binalarda farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çok çeşitli uygulamalar yapılabilmektedir. Günümüzdeki teknolojik yapılaşmada yüksek binalar, fabrikalar, iş merkezleri, hastaneler ve insanların yoğun olarak bulunduğu binalarda yangın algılama sistemleri ile diğer güvenlik ve kontrol sistemleri arasında entegrasyon ihtiyacı ve seviyesi her geçen gün artmaktadır.

service_img

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol Sistemleri ve Turnike Sistemleri

Geçiş kontrol sistemi; Turnike sistemleri, kartlı geçiş sistemi, parmak izi okuyucu terminalleri, yüz okuma cihazları, plaka tanıma sistemleri, kollu bariyer ve otopark sistemleri gibi çeşitli ürün dallarından oluşmaktadır. Nobel Sistem bünyesinde çalışan uzman yazılım mühendislerinden oluşan ilgili departmanı ile Personel Devam Kontrol Sistemi, Geçiş Kontrol Sistemleri, Web PDKS, Öğrenci Takip Otomasyonu, Yemekhane Geçiş Kontrol Yazılımları , WC Takip Programı vb. sistemlerini kendimiz yapıyoruz.

service_img

IP Kamera Çözümleri

IP Kamera ve Kamera Sistemleri Projeleri Ip kamera sistemlerinin en önemli özelliği ve talep gören özelliklerinde biride istediğiniz her alandan ofis ya da evlerinizi kısaca kamera taktırdığınız her yeri canlı olarak inceleyebilirsiniz. Bunun size ihtiyaç duyacağınız tek konu bir internet erişimi olacak. Artık her noktada internet kullanımın nerede ise şart olduğu düşünüldüğünde ise gayet kolay bir kullanım sunuyor. Cep telefonlarınızdan ya da bilgisayarlarınızdan hatta tablet bilgisayarlardan bile anında bağlanıp ortamı inceleyebilir ve neler olup bitiğini inceleyebilirsiniz. Gerek güvenlik gereksede olay aydınlatma özellikleriyle kamera sistemleri bireysel ve kurumsal bazda ihtiyaçlara cevap vermektedir. Gelişen teknoloji, birçok elektronik cihaza olduğu gibi güvenlik kameralarına da büyük artılar katmıştır.

service_img

IP Telefon Santrali

IP Telefon Santrali ve IP Telefon Sistemleri Günümüzde iletişim teknolojileri hızla gelişiyor.
Bununla birlikte farklı altyapılara ihtiyaç duyuluyor.
Aynı ağ üzerindeki telefonların birbirleriyle sabit telefon şebekesine çıkmadan haberleşmelerini sağlar. Yani santral sayesinde yerel bir telefon ağı kurularak telefonlar arasında ücretsiz görüşme yapılabilirken sabit telefon şebekesi üzerinden de yerel telefon ağı dışındaki telefonlarla iletişim kurulabiliyor. Telefon santralleri günümüzde firmalar tarafından şirket içi haberleşmeyi gerçekleştirmek için tercih ediliyor.
Kullanıcılar kendilerine verilen kısa kodları (abone numaralarını) tuşlayarak birbirleriyle veya telefon numarasını tuşlayarak dış hatlarla kolayca konuşabiliyor.

Nobel Sistem

Güvenlikte Mükemmelliğin Adı

Teknolojik Uzmanlık
Esnek Hizmet Anlayışı
Güvenilir Hizmet
Güçlü Referanslar