Çözüm ve Hizmetlerimiz

Zayıf Akım Sistemleri ve Network Alanında etkileyici çözümler sunmaktayız.

  •     NETWORK    
  •     YANGIN ALGILAMA    
  •     GEÇİŞ KONTROL    
  •     IP KAMERA    
  •     IP TELEFON    
    NETWORK    

Network Sistemleri

Server ve Network Sistemleri

Network ağı altyapısı projelendirme, planlama ve uygulama işlemleri anahtar teslim yapılmaktadır. Mevcut ağların analizleri, performans izlenmesi ve raporlama işlemleri (Switch ve Router) üreticilerinin ürünlerinin temin ve devreye alınması işlemleri, Altyapı için gerekli Cat.5, Cat.6, ve diğer kablolama pasif malzemelerin temini, yapılandırılması işlemleri uzman teknik ekibimiz tarafından sağlanıp en kaliteli hizmete ulaştırılmaktasınız.

    YANGIN ALGILAMA    

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın Algılama ve Yangın Alarm Sistemleri

Yangın algılama sistemleri, yürürlükteki yangından korunma yönetmeliklerine ve ilgili standartlara uygun olarak tasarlanmaktadır. Binalarda farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çok çeşitli uygulamalar yapılabilmektedir. Günümüzdeki teknolojik yapılaşmada yüksek binalar, fabrikalar, iş merkezleri, hastaneler ve insanların yoğun olarak bulunduğu binalarda yangın algılama sistemleri ile diğer güvenlik ve kontrol sistemleri arasında entegrasyon ihtiyacı ve seviyesi her geçen gün artmaktadır.

    GEÇİŞ KONTROL    

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri ve Turnike Sistemleri

Güvenlik teknolojileri otomasyonu içersinde geniş bir alana sahip olan geçiş kontrol sistemleri aslında hayatımızın her alanında kullandığımız ama herkes tarafından çok fazla bilinmeyin bir sektörel daldır. Tek başına geçiş kontrol sistemlerine giren ürünleri incelediğimizde daha iyi anlaşılacağını düşünüyoruz. Geçiş kontrol sistemi; Turnike sistemleri, kartlı geçiş sistemi, parmak izi okuyucu terminalleri, yüz okuma cihazları, plaka tanıma sistemleri, kollu bariyer ve otopark sistemleri gibi çeşitli ürün dallarından oluşmaktadır.


Nobel Sistem bünyesinde çalışan uzman yazılım mühendislerinden oluşan ilgili departmanı ile Personel Devam Kontrol Sistemi, Geçiş Kontrol Sistemleri, Web PDKS, Öğrenci Takip Otomasyonu, Yemekhane Geçiş Kontrol Yazılımları , WC Takip Programı vb. sistemlerini kendimiz yapıyoruz.

    IP KAMERA    

IP Kamera Çözümleri

IP Kamera ve Kamera Sistemleri Projeleri

İp kamera sistemlerinin en önemli özelliği ve talep gören özelliklerinde biride istediğiniz her alandan ofis ya da evlerinizi kısaca kamera taktırdığınız her yeri canlı olarak inceleyebilirsiniz. Böylelikle aklınız asla kalmaz ve neler oluyor bitiyor iye merak etmezsiniz. Bunun size ihtiyaç duyacağınız tek konu bir internet erişimi olacak. Artık her noktada internet kullanımın nerede ise şart olduğu düşünüldüğünde ise gayet kolay bir kullanım sunuyor. Cep telefonlarınızdan ya da bilgisayarlarınızdan hatta tablet bilgisayarlardan bile anında bağlanıp ortamı inceleyebilir ve neler olup bitiğini inceleyebilirsiniz.


Gerek güvenlik gereksede olay aydınlatma özellikleriyle kamera sistemleri bireysel ve kurumsal bazda ihtiyaçlara cevap vermektedir. Gelişen teknoloji, birçok elektronik cihaza olduğu gibi güvenlik kameralarına da büyük artılar katmıştır.

    IP TELEFON    

IP Telefon Santrali

IP Telefon Santrali ve IP Telefon Sistemleri

Günümüzde iletişim teknolojileri hızla gelişiyor. Bununla birlikte farklı altyapılara ihtiyaç duyuluyor. Aynı ağ üzerindeki telefonların birbirleriyle sabit telefon şebekesine çıkmadan haberleşmelerini sağlar. Yani santral sayesinde yerel bir telefon ağı kurularak telefonlar arasında ücretsiz görüşme yapılabilirken sabit telefon şebekesi üzerinden de yerel telefon ağı dışındaki telefonlarla iletişim kurulabiliyor. Telefon santralleri günümüzde firmalar tarafından şirket içi haberleşmeyi gerçekleştirmek için tercih ediliyor. Kullanıcılar kendilerine verilen kısa kodları (abone numaralarını) tuşlayarak birbirleriyle veya telefon numarasını tuşlayarak dış hatlarla kolayca konuşabiliyor. 

Ego 1. Bölge (ARDOX – NOBEL İş Ortaklığı)

Proje detay bilgisi güncellenmektedir. 

Tübitak (ARDOX – NOBEL İş Ortaklığı)

Proje detay bilgisi güncellenmektedir.

Anadolu Akaryakıt (Petrol Ofisi)

Proje detay bilgisi güncellenmektedir.

HIZLI TEKLİF AL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağı Öveçler Mah. Çetin Emeç Bulv. 1324. Cadde No:47/6 Çankaya / ANKARA

HIZLI TEKLİF AL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağı Öveçler Mah. Çetin Emeç Bulv. 1324. Cadde No:47/6 Çankaya / ANKARA

NOBEL SİSTEM BANKA BİLGİLERİMİZ

Vergi Numarası : Başkent Vergi Dairesi 6311222816

Banka Bilgileri : TR41 0011 1000 0000 0083 3519 67 (QNB FİNANSBANK)