En İyi Güvenlik Kamerası


Satın Almadan Önce Dikkate Alınması Gereken En İyi Güvenlik Kamerası Özellikleri

1-Yüksek tanımlı (HD) video kalitesi

Kamera çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa, görüntüler o kadar net olur. İdeal olarak, en iyi görünüm için 1080p veya daha yüksek bir çözünürlük istersiniz. Kameranızın çekimlerini kaydetmek için kameranızı bir dijital video kaydediciye (DVR) bağlarsanız, kristal netliğinde fotoğraflar ve videolar elde etmek için HD uyumlu olması gerektiğini unutmayın.

2-Gece görüşü

Net gece görüşü, dış mekân güvenlik kameraları için en önemli özelliklerden biridir. En iyi ve en parlak gece görüntüsünü elde etmek için, dalga boylarından parlak ışık göndermek için kızılötesi (IR) teknolojisine sahip bir kamerayı düşünün. Bir kamerada kullanılan kızılötesi LED’lerin sayısı, dış mekân güvenlik kameranızın evinizin dışında ne kadar net bir şekilde gösterebileceğini belirler. En az 100 feet veya daha iyi gece görüşüne sahip güvenlik kameraları arayın. Birçok modelde, aydınlatma koşullarına bağlı olarak kızılötesi teknolojiyi otomatik olarak etkinleştiren ve devre dışı bırakan dahili bir IR kesme anahtarı da bulunur.

3-Kaydırma, eğme ve yakınlaştırma işlevi

Uzaktan kumandalı pan, eğme ve yakınlaştırma işlevine sahip kameralar, daha geniş alanlara kapsama alanı sağlamak ve kullanıcının kamerayı fiziksel olarak yeniden konumlandırmadan mümkün olan en iyi izleme açısını elde etmesini sağlamak için idealdir.

4-Mobil kontrol

Bugün kullanılabilen birçok açık hava güvenlik kamerası, doğrudan mobil cihazınıza bir yayın akışı yapabilir. Gün boyunca veya uzaktayken uzun süre check-in yapabilmek istiyorsanız, bu değerli bir özelliktir. Cihazınızla uyumlu bir kamera seçtiğinizden emin olun. Genellikle uzaktan erişim, mobil uyarılar veya bulut tabanlı özellikler, ev güvenlik izleme sağlayıcınızla aylık veya yıllık ücretler gerektirir.

5-Bulut depolama

Bir güvenlik kamerasının ne tür bir depolama alanı sunduğunu bulmak çok önemlidir. Bulut depolama alanını aramak isteyeceksiniz, yani kayıtlarınız çevrimiçi olarak kaydedilecek. Bulut depolama alanında bir kapak olup olmadığını veya sınırsız olup olmadığını öğrenin. Ayrıca, kayıtlarınızın çevrimiçi olarak ne kadar süreyle saklanacağını bilmek istersiniz.

6-Etkinlik bildirimleri

Etkinlik bildirimleri, kameranın yakınında önemli bir etkinlik algılandığında kullanıcıyı uyarır. Anlık bildirimler, kısa mesajlar veya e-posta yoluyla bildirim alıp alamayacağınızı öğrenin. Kameranızın yakınında gerçek zamanlı olarak gerçekleşen her şeyi takip etmenizi sağlarlar.

7-Özel etkinlik bölgeleri

Bazı güvenlik kameraları özel etkinlik bölgeleri ayarlamanıza izin verir, yani hareketi yakalamak için en önemli alanları seçersiniz. Bu özelliğin en büyük avantajlarından biri, araba süren bir araba veya kameranız tarafından uçan bir böcek gibi önemsiz etkinliklerden haberdar olmanızı engellemesidir.

8-İki yönlü ses

İki yönlü ses, ziyaretçileri (hem karşılama hem de hoş karşılanmayan) duyabilmenizi ve konuşabilmenizi sağlar. Bu özelliği genellikle video kapı zilleriyle bulacaksınız, ancak birçok iç mekan kamerasında da bu özellik vardır. Hoş olmayan bir ziyaretçi gelirse, caydırıcı özellik olarak iki yönlü ses kullanabilirsiniz.

Satın Almadan Önce Dikkate Alınması Gereken En İyi Güvenlik Kamerası Özellikleri 1-Yüksek tanımlı (HD) video kalitesi Kamera çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa, görüntüler o kadar net olur. İdeal olarak, en iyi görünüm için 1080p veya daha yüksek bir çözünürlük istersiniz. Kameranızın çekimlerini kaydetmek için kameranızı bir dijital video kaydediciye (DVR) bağlarsanız, kristal netliğinde fotoğraflar ve […]
en iyi güvenlik kamerası

Fiyat – Performans

Haikon Kamera

Network Kamera · Analog Kamera · Termal Kamera · PTZ Kameralar ile çözüm bulun.

2020 En İyi Güvenlik Kamerası

Milesight Kamera

Türkiye ve Dünyada adından söz ettirmiş görüntü kalitesi ve yazılımı ile lider teknoloji.

batıkent güvenlik kamerası

İsteğe Bağlı Projeler

Unv Kamera

H265 VE U-CODE Teknolojisi sayesinde ileri seviye kalite ve görüntü akışı sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi

Dahua Kamera

Yüksek teknolojik özellikleri ile mekanlarda, profesyonel ve güvenli bir ortam sağlar.

kamera sistemleri
kamera sistemleri

HIZLI TEKLİF AL

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek teklifinizi hemen alın.

Fiber optik sonlandırma, güvenlik kamera sistemleri, zayıf akım sistemleri, yangın algılama sistemleri, network sistemleri ve uydu internet gibi çözümler hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağı Öveçler Mah. Çetin Emeç Bulv. 1324. Cadde No:47/6 Çankaya / ANKARA