Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası


Birkaç farklı gece görüşü türü vardır: Birçoğu güvenlik kameralarının kullandığı ve bir tanesi gece görüş gözlüklerinin kullandığı. Gece görüşlü güvenlik kamerasında kullanılan en yaygın tür, kızılötesi ışığa dayanan kızılötesi (IR) gece görüştür.

Daha önce bir güvenlik kamerasının önüne bakarsanız, muhtemelen bir avuç küçük LED ampulle kaplandığını fark etmişsinizdir. Bu IR ışığıdır ve karanlık olduğunda bu ışıklar yanar ve kameranın görüş alanını kızılötesi ışıkla birleştirerek bir tür sel ışığı görevi görür. Mesele şu ki, kızılötesi ışık çıplak gözle tamamen görünmezdir. Bu yüzden parlak bir ışık bölgeyi dışarıdan su basmış gibi görünmüyor, ama aslında gözleriniz göremiyor.

Ayrıca, güvenlik kameralarından gelen gece görüş görüntüleri her zaman siyah beyaz görünür çünkü insan gözleri siyah ve beyaz arasında kırmızı veya mavi gibi diğer renk tonlarıyla olduğundan daha iyi ayırt edebilir. Bu nedenle, çoğu gece görüş kamerası görüntüyü görmemizi kolaylaştırmak için tek renkli bir filtreye geçer.

Gün ışığını otomatik olarak algılar ve renklerin doğru görünmesini sağlamak için gün boyunca IR ışığını engellemek için filtreyi uygular. Gece geldiğinde, filtre otomatik olarak çıkarılır, bu da kameradan gelen IR ışığı da dahil olmak üzere daha fazla ışığın içeri girmesini sağlar. Bizimle iletişimde kalarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz

Birkaç farklı gece görüşü türü vardır: Birçoğu güvenlik kameralarının kullandığı ve bir tanesi gece görüş gözlüklerinin kullandığı. Gece görüşlü güvenlik kamerasında kullanılan en yaygın tür, kızılötesi ışığa dayanan kızılötesi (IR) gece görüştür. Daha önce bir güvenlik kamerasının önüne bakarsanız, muhtemelen bir avuç küçük LED ampulle kaplandığını fark etmişsinizdir. Bu IR ışığıdır ve karanlık olduğunda bu […]
gece görüşlü güvenlik kamerası

Fiyat – Performans

Haikon Kamera

Network Kamera · Analog Kamera · Termal Kamera · PTZ Kameralar ile çözüm bulun.

2020 En İyi Güvenlik Kamerası

Milesight Kamera

Türkiye ve Dünyada adından söz ettirmiş görüntü kalitesi ve yazılımı ile lider teknoloji.

batıkent güvenlik kamerası

İsteğe Bağlı Projeler

Unv Kamera

H265 VE U-CODE Teknolojisi sayesinde ileri seviye kalite ve görüntü akışı sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi

Dahua Kamera

Yüksek teknolojik özellikleri ile mekanlarda, profesyonel ve güvenli bir ortam sağlar.

kamera sistemleri
kamera sistemleri

HIZLI TEKLİF AL

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek teklifinizi hemen alın.

Fiber optik sonlandırma, güvenlik kamera sistemleri, zayıf akım sistemleri, yangın algılama sistemleri, network sistemleri ve uydu internet gibi çözümler hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağı Öveçler Mah. Çetin Emeç Bulv. 1324. Cadde No:47/6 Çankaya / ANKARA