Güvenlik Kamera Sistemi


Güvenlik kamera sistemi, gözetleme kameraları ve güvenlik kameraları çok ortak noktaya sahiptir. Her ikisi de evinizi korumaya yardımcı olabilir ve mola girişimi gibi durumların görüntülerini gözden geçirmenize izin verebilir. En büyük fark izleme ile geliyor. Güvenlik kameraları, bir arıza, yangın, kaza veya başka bir sorun durumunda sürekli olarak izlenirken, gözetleme kameraları mutfakta kalırken çocuklarınızın odalarında ne yaptığını incelemeniz için kullanılabilir. Gözetim sistemleri giriş yollarınızı ve pencerelerinizi izlemek için kullanılabilir ve ayrıca akıllı telefonunuzda ya da istenirse bir şirket tarafından izlenebilir.

Bağlantı

Gözetim sistemleri bir zamanlar sadece kablo bağlantılıydı ve evinizdeki kabloları da dahil olmak üzere kurulum için önemli maliyetler gerektiriyordu. Bugün, kablolu kameralar hala mevcutken, kurulan sistemlerin büyük çoğunluğu wifi veya bluetooth teknolojisi kullanarak kablosuzdur. Kablosuz sistemler genellikle DIY veya kamera başına önemli ölçüde daha az olarak kurulabilirken, kablolu sistemler kamera kurulumu başına yaklaşık 75 $ ‘a mal olurken, en az 4 kamera genellikle aynı anda sadece kurulum için 300 $’ a mal olur.

Cat5, Siamese veya Coax bu tip sistemler için genellikle üç tip tel kullanılır. Kablolama maliyeti değişkenlik göstermektedir. Eviniz zaten ethernet için kablolanmışsa, bu maliyetlerin önemli ölçüde azalmasına yardımcı olabilir.

Kablosuz kameralar oldukça ucuz olsa da daha da savunmasız olduklarını akılda tutmak önemlidir. Kablolu sistemler daha kararlı olabilirken, kolayca bozulabilirler. Ancak, teknoloji geliştikçe çoğu şirket ve ev sahibi kablosuz sistemlere geçiyor.

Depolama

Ev güvenlik sistemleri söz konusu olduğunda, avantajlardan biri, bir kırılma durumunda çekimi daha sonra izleme yeteneğidir. Profesyonel izleme, bu depolamayı aylık ücretlerine dahil eder, ancak ev izleme tabanlı sistemler için ihtiyacınız olacak bir tür depolama. İki genel tür vardır: yerel ve bulut. Yerel depolama sistemleri genellikle kameranın içine yerleştirilen ve gerekirse gelecekte tekrar kaydedebileceğiniz veya yazabileceğiniz bir tür SD kart içerir. Maliyet minimumdur. Başka ekipmana gerek yoktur.

Bulut tabanlı depolama başka bir seçenektir, yani ekipmanla uğraşmanıza gerek yoktur; video doğrudan buluta yüklenir. İç mekân güvenlik kameraları vs dış mekân güvenlik kameraları

Gözetim sistemleri hem iç hem de dış kullanım için mevcuttur. Bazıları hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen karışık kullanımlı kameralar da sağlayacaktır. Genel olarak, dış mekâna monte edilmek istenen kameralar daha uzun menzile ve daha iyi çözünürlüğe sahiptir.

güvenlik kamera sistemi
Güvenlik kamera sistemi, gözetleme kameraları ve güvenlik kameraları çok ortak noktaya sahiptir. Her ikisi de evinizi korumaya yardımcı olabilir ve mola girişimi gibi durumların görüntülerini gözden geçirmenize izin verebilir. En büyük fark izleme ile geliyor. Güvenlik kameraları, bir arıza, yangın, kaza veya başka bir sorun durumunda sürekli olarak izlenirken, gözetleme kameraları mutfakta kalırken çocuklarınızın odalarında ne yaptığını incelemeniz için kullanılabilir. Gözetim sistemleri giriş yollarınızı ve pencerelerinizi izlemek için kullanılabilir ve ayrıca akıllı telefonunuzda ya da istenirse bir şirket tarafından izlenebilir. Bağlantı Gözetim sistemleri bir zamanlar sadece kablo bağlantılıydı ve evinizdeki kabloları da dahil olmak üzere kurulum için önemli maliyetler gerektiriyordu.…

Fiyat – Performans

Haikon Kamera

Network Kamera · Analog Kamera · Termal Kamera · PTZ Kameralar ile çözüm bulun.

2020 En İyi Güvenlik Kamerası

Milesight Kamera

Türkiye ve Dünyada adından söz ettirmiş görüntü kalitesi ve yazılımı ile lider teknoloji.

batıkent güvenlik kamerası

İsteğe Bağlı Projeler

Unv Kamera

H265 VE U-CODE Teknolojisi sayesinde ileri seviye kalite ve görüntü akışı sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi

Dahua Kamera

Yüksek teknolojik özellikleri ile mekanlarda, profesyonel ve güvenli bir ortam sağlar.

kamera sistemleri
kamera sistemleri

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek teklifinizi hemen alın.

Fiber optik sonlandırma, güvenlik kamera sistemleri, zayıf akım sistemleri, yangın algılama sistemleri, network sistemleri ve uydu internet gibi çözümler hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.