Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyat Listesi


Evinizde neler olup bittiğini takip etmek istediğinizde, bir video gözetim sistemi tam da bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Güvenlik kamera sistemleri fiyat listesi de bu konuda merak edilen ve aranan bir kelimedir. Çocuklarınızın okuldan eve ne zaman geldiğini takip etmek isteyip istemediğinizi, uyuyan bir bebeği kontrol etmeniz gerekebilir. Uzaktayken evinizi görselleştirmek istiyorsanız, video gözetim sistemleri orada olmaya gerek kalmadan evinizin herhangi bir odasına göz atın.

Piyasada, basit DIY, kablosuz sistemlerden üçüncü taraf izlemeli daha karmaşık monitörlere kadar çok sayıda video gözetim sistemi var. Bazen CCTV veya Kapalı Devre Televizyon olarak da bilinen video gözetim sistemleri, orada olsanız da olmasanız da evinizin içinde olup biten her şeyi izlemenize ve izlemenize izin verebilir.

Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyat Listesi

Video izleme, ev sahiplerinin kendileri kurabileceği ve akıllı telefonlarından 60 $ ‘dan başlayan maliyetlerle izleyebileceği DIY sistemlerinden profesyonel kurulum ve izleme içeren daha karmaşık sistemlere kadar çok çeşitli şekillerde gelir. Günümüzde insanların büyük bir çoğunluğu, bir içeri girme durumunda hem profesyonel izlemeye gerek duyuyor. Hem de evdeki çeşitli odaların tabletlerden veya telefonlardan görüntülenmesine olanak tanıyan kablosuz kurulumları tercih ediyor.

Bunun için ortalama maliyet, kurulum için 100 $ ve kamera başına aylık yaklaşık 30 $ ile kamera başına yaklaşık 200 $ ‘dır. İzlenmemiş sistemler, aylık takip ücreti olmadan benzer maliyetler için kullanılabilir. Çoğu kişi, kurulum sırasında toplam 1.200 dolar karşılığında bir seferde en az 4 kamera kurar.

Evinizde neler olup bittiğini takip etmek istediğinizde, bir video gözetim sistemi tam da bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Güvenlik kamera sistemleri fiyat listesi de bu konuda merak edilen ve aranan bir kelimedir. Çocuklarınızın okuldan eve ne zaman geldiğini takip etmek isteyip istemediğinizi, uyuyan bir bebeği kontrol etmeniz gerekebilir. Uzaktayken evinizi görselleştirmek istiyorsanız, video gözetim sistemleri orada […]
Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyat Listesi

Fiyat – Performans

Haikon Kamera

Network Kamera · Analog Kamera · Termal Kamera · PTZ Kameralar ile çözüm bulun.

2020 En İyi Güvenlik Kamerası

Milesight Kamera

Türkiye ve Dünyada adından söz ettirmiş görüntü kalitesi ve yazılımı ile lider teknoloji.

batıkent güvenlik kamerası

İsteğe Bağlı Projeler

Unv Kamera

H265 VE U-CODE Teknolojisi sayesinde ileri seviye kalite ve görüntü akışı sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi

Dahua Kamera

Yüksek teknolojik özellikleri ile mekanlarda, profesyonel ve güvenli bir ortam sağlar.

kamera sistemleri
kamera sistemleri

HIZLI TEKLİF AL

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek teklifinizi hemen alın.

Fiber optik sonlandırma, güvenlik kamera sistemleri, zayıf akım sistemleri, yangın algılama sistemleri, network sistemleri ve uydu internet gibi çözümler hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağı Öveçler Mah. Çetin Emeç Bulv. 1324. Cadde No:47/6 Çankaya / ANKARA