Güvenlik Kamerası


Nobel Sistem, ev ve işyeri için çok çeşitli güvenlik kameraları sunar. İster basit bir iç mekan güvenlik kamerası ister tamamen hava koşullarına dayanıklı bir dış mekan güvenlik kamerası arıyor olun, Nobel Sistem Kameraları sizin için en uygun olanıdır. Güvenlik kameralarımız hem dome hem de bullet kamera stillerine sahiptir ve profesyonel sınıf gece görüşümüz sayesinde gündüz ve gece mükemmel görüntü kalitesi sunar. Nobel güvenlik kameraları minimum kablolama gerektirir ve kolay DIY kurulumu için çok yönlü tavan veya duvara montaj seçenekleri sunar. Sağlam dış cepheye sahip darbelere karşı dayanıklı güvenlik kameraları, birisi devre dışı bırakmaya veya yok etmeye çalıştığında kesintisiz hizmet sağlar. Ayrıca ses güvenlik kameraları, PTZ güvenlik kameraları, Değişken Odaklı (zum lens) güvenlik kameraları, Renkli Gece Görüşlü güvenlik kameraları, aktif caydırıcı güvenlik kameraları ve geniş açılı güvenlik kameraları gibi birçok özel kamera sunuyoruz. Kablolu, kablosuz ve kablosuz güvenlik kameraları, evinizin veya iş yerinizin 24 saat korunduğunu bilmeniz için size rahatlık sağlar.

Ev Güvenlik Kamerası

Akıllı bir evin en büyük avantajlarından biri, aslında orada olmadığınızda neler olup bittiğini bilmektir. Çocuklarınızı, evcil hayvanlarınızı veya mücevherlerinizi kontrol ediyorken, ev güvenlik kamerası uzaktan kontrol etmek için harika bir araçtır.

Yetenekler cihazdan cihaza değişse de, iç mekan güvenlik kameraları canlı veya kaydedilmiş video aracılığıyla evinizde neler olup bittiğini izlemenizi sağlar. Ancak tüm kameralar eşit şekilde oluşturulmaz. Bazıları alarmları vardır veya etkinlik algıladıklarında size bildirim gönderebilir, bazıları iki yönlü ses sunar, bazıları bebeğinizi izlemek içindir ve hatta bazıları tam ev otomasyon hub’larının iki katıdır.
Kurulumu ve kullanımı kolay bir kamera istiyorsunuz. Ek olarak, fark ettiğimiz ilk özelliklerden biri, çekici olmasına rağmen çekici bir tasarımdır. Kameranın evinizde gerçekten istediğiniz bir şeye benzemesi önemlidir, ancak ihtiyaçlarınıza bağlı olarak çok fazla öne çıkmasını istemeyebilirsiniz.

Cihaz desteği de önemlidir. Favori kameralarımız, telefonunuzdaki bir uygulama veya web tarayıcısı olsun, her yerden check-in yapmanızı sağlar. En İyi Ev Güvenlik Kameraları ve En İyi Video Kapı Zilleri için fikir alabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Kayıt Cihazı

Kameranızın kaydettiği videolar muhtemelen kameranın kendisine kaydedilmez. Çoğu ev güvenlik kamerası, görüntüleri depolamak ve uzaktan erişim sunmak için bulut hizmetlerini kullanır. Bazı modellerde microSD kart yuvaları vardır, böylece çekimi incelemek istediğinizde videoyu fiziksel olarak onlardan çekebilirsiniz, ancak bu nadir bir özelliktir. Kayıt cihazları arasından isteğinize ve de kayıt süresine bağlı olarak değişkenlik gösteren modelleri kullanabilirsiniz.

Aynı kamera için bile tüm bulut hizmetlerinin birbirine benzemediğini unutmayın. Üreticiye bağlı olarak, ev güvenlik kameranız farklı sürelerde farklı miktarlarda çekim depolayacaktır. Bazı kameralar değişen derecelerde ücretsiz bulut depolama alanı sunsa da, bu hizmet genellikle kameranın fiyatının üstünde ücretli bir aboneliktir. Bulut depolama hizmeti genellikle katmanlar halinde sunulur ve çekimleri bir hafta, bir ay veya daha uzun süre tutmak arasında seçim yapmanızı sağlar.

Güvenlik kamera sistemleri ve kamera sistemleri ile hem ailenizi hem çocuklarınızı hem de sizin için değerli şeyleri koruyun.

IP Kamera

Çoğu güvenlik kamerası Ip üzerinden bağlantı kullanır. Ancak çoğu da kayıt cihazı ile kayıt eder. Bazıları akıllı telefonunuz aracılığıyla yerel kontrol imkanı sağlar.

Kameranız bağlandıktan sonra, neredeyse akıllı telefonunuza veya tabletinize erişebilirsiniz. Günümüzde ev güvenlik kameralarının büyük çoğunluğu mobil uygulamalara sahiptir ve birçoğu her şeyi yapmak için tamamen bu uygulamalara odaklanır. Bazılarının web portalları da vardır, bu da videolarınıza ve uyarılarınıza her yerden erişmek için esneklik sağlar. Bazı kameralar, kullanıcıların videoları yerel olarak depolayabilmeleri için bir mikro SD kart yuvası içerir. Bellek kartında görüntüleri saklamak için yeterli alan olduğu sürece döngü yoktur. Ancak, yerel olarak depolanan video görüntülerine uzaktan erişilemez.

Ip Kamera Nedir ?

“IP”, bir ağ üzerinden veri aktarımı için bir protokol olan İnternet Protokolü anlamına gelir. IP Kamera veya Ağ Kamerası, doğrudan ağ yönlendiricinize takılan ve çalışmak için bir bilgisayara bağlı olmayan bir kameradır. IP kameradan gelen veriler ağ üzerinden iletilir ve uzak bir yerden güvenle görüntülenebilir.

Ip Kamera Fiyatları

Güvenlik uzmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun IP Kameralar konusunda tavsiyelerde bulunmanın yanı sıra, kameralarınızı nereye yerleştireceğiniz konusunda uzman tavsiyesi vermek için iyi bir konuma sahiptir. Kameraları sizin için kurabiliriz veya gerekirse yardım sağlayabiliriz. Ayrıca, tesislerinizin sürekli gözetim altında kaldığını, IP kameralarınızın sürekli olarak korunduğunu bilerek size huzur veren bir IP Kamera izleme hizmeti sunuyoruz ve yalnızca bir güvenlik ihlali durumunda ve gerektiğinde sizi uyaracağız. Fiyatları konusunda sizleri detaylı bilgilendirebilriz.

Ip Kamera Sistemleri

IP kameralar, görüntüleri dijital kamera ile aynı şekilde yakalar ve ağ üzerinden iletilecek dosyaları sıkıştırır. IP kameralar, ethernet kablosu aracılığıyla bir geniş bant modeme veya yönlendiriciye bağlı bir kablolu ağ ile veya kablosuz olarak bir WiFi yönlendirici aracılığıyla kullanılabilir. Bir IP Kamera kurmak nispeten basittir, ağ bağlantısı ve kamerayı yerleştirmek ve yapılandırmak için biraz sabır gerekir. Piyasadaki IP Kameraların çoğu canlı görüntüleme, sürekli kayıt, planlanan zamanda çalışma veya belirli bir olay tarafından tetikleme için yapılandırılabilir.

Termal Kamera

Termal kameralar, çevreyi analiz etmek için ısıyı – yani termal enerjiyi – etkin bir şekilde görünür ışığa çevirir. Bu onları çok yönlü yapar. Canlılar ve mekanik ekipman ısı yayar ve karanlıkta bile termal cihazlara görünür hale getirir. Bu kameralar çok hassas olabilir ve etkili bir şekilde çalışması için az miktarda ısı gerektirir.

Ateş Ölçer Termal Kamera

Termal kameraların kullanıldığı alanlar; Askeri bölgeler, enerji kurumları, sağlık sektörü, elektrik tesisleri ve sanayi kuruluşları. Güvenlik amaçlı kullanımı askeri ve emniyette görülmektedir. Özellikle insanları tanımlamayı ve geniş topraklardaki yerlerini belirlemeyi amaçlayan çalışmalarda kullanışlıdır. Enerji kurumlarında soğuk ve sıcak tutulması gereken alanlarda ısı sızıntılarını tespit etmek için kullanılır, sağlık sektöründe insanların ateş ölçümlerini tespit etmek için kullanılır. Elektrik tesislerinde, üretim ve dağıtım süreçlerinde elektrik kaçağı ve arızaları tespit etmek için kullanılır. Endüstriyel işletmelerde kullanımı, makinelerin çalışma mekaniğinde elektrik ve güç uygulaması gibi teknik arızaların belirlenmesidir.

Nobel Sistem, ev ve işyeri için çok çeşitli güvenlik kameraları sunar. İster basit bir iç mekan güvenlik kamerası ister tamamen hava koşullarına dayanıklı bir dış mekan güvenlik kamerası arıyor olun, Nobel Sistem Kameraları sizin için en uygun olanıdır. Güvenlik kameralarımız hem dome hem de bullet kamera stillerine sahiptir ve profesyonel sınıf gece görüşümüz sayesinde gündüz […]
kamera sistemleri

Fiyat – Performans

Haikon Kamera

Network Kamera · Analog Kamera · Termal Kamera · PTZ Kameralar ile çözüm bulun.

2020 En İyi Güvenlik Kamerası

Milesight Kamera

Türkiye ve Dünyada adından söz ettirmiş görüntü kalitesi ve yazılımı ile lider teknoloji.

batıkent güvenlik kamerası

İsteğe Bağlı Projeler

Unv Kamera

H265 VE U-CODE Teknolojisi sayesinde ileri seviye kalite ve görüntü akışı sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi

Dahua Kamera

Yüksek teknolojik özellikleri ile mekanlarda, profesyonel ve güvenli bir ortam sağlar.

kamera sistemleri
kamera sistemleri

HIZLI TEKLİF AL

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek teklifinizi hemen alın.

Fiber optik sonlandırma, güvenlik kamera sistemleri, zayıf akım sistemleri, yangın algılama sistemleri, network sistemleri ve uydu internet gibi çözümler hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağı Öveçler Mah. Çetin Emeç Bulv. 1324. Cadde No:47/6 Çankaya / ANKARA