Kayıt Cihazı Olmadan Kamera Kayıt Yapar Mı?


Bugün birçok ev ve işletme, farklı nedenlerle NVR’li veya NVR’siz IP kameralarını satın almaya karar verdi. Suç için caydırıcı olarak kullanılabilirken, etrafta olmadığınızda çalışanlarınızın verimliliğini izlemenin bir yolu olarak da kullanılabilir. Modern teknoloji sayesinde, bugün gözetim CCTV kamera ve IP Kamera söz konusu olduğunda birçok şey gelişti. Artık Yüksek Çözünürlükte (HD) izlememiz ve hatta mobil cihazlarınızı kullanarak kameranızın gerçek zamanlı olarak gördüklerini izlememiz mümkün.

Ancak yeni CCTV kamera ve IP Kamera sahipleri arasında yanan bir soru, NVR olmadan bir IP kamera nasıl kurulur? IP kamerayı NVR olmadan ayarlamak, herhangi bir ev veya işyeri için uygun bir seçenektir.

NVR’sız bir IP Kamerayı nasıl kurarsınız?

Bir NVR ile işleri ayarlamak sizin için biraz teknik mi geliyor? İyi haber şu ki, bir IP kameranız olabilir ve Ağ Video Kaydedici’yi unutabilirsiniz. Endişelenecek daha az şeyiniz olduğundan, bu seçenek haneler ve işletmeler arasında popüler hale geliyor.

NVR(Kayıt Cihazı) olmadan bunu nasıl yapabileceğinizin iki yolu vardır. İlk seçenek, PC / mobil cihazınızın IP kamera ile doğrudan bir sunucu üzerinden iletişim kurmasıdır. İkincisi, PC / mobil cihazın, daha sonra IP kameraya bağlanan bir üçüncü taraf sunucuyla iletişim kurması da mümkündür.

Bugün birçok ev ve işletme, farklı nedenlerle NVR’li veya NVR’siz IP kameralarını satın almaya karar verdi. Suç için caydırıcı olarak kullanılabilirken, etrafta olmadığınızda çalışanlarınızın verimliliğini izlemenin bir yolu olarak da kullanılabilir. Modern teknoloji sayesinde, bugün gözetim CCTV kamera ve IP Kamera söz konusu olduğunda birçok şey gelişti. Artık Yüksek Çözünürlükte (HD) izlememiz ve hatta mobil […]

Etiketler :

Kategori :

Fiyat – Performans

Haikon Kamera

Network Kamera · Analog Kamera · Termal Kamera · PTZ Kameralar ile çözüm bulun.

2020 En İyi Güvenlik Kamerası

Milesight Kamera

Türkiye ve Dünyada adından söz ettirmiş görüntü kalitesi ve yazılımı ile lider teknoloji.

batıkent güvenlik kamerası

İsteğe Bağlı Projeler

Unv Kamera

H265 VE U-CODE Teknolojisi sayesinde ileri seviye kalite ve görüntü akışı sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi

Dahua Kamera

Yüksek teknolojik özellikleri ile mekanlarda, profesyonel ve güvenli bir ortam sağlar.

kamera sistemleri
kamera sistemleri

HIZLI TEKLİF AL

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek teklifinizi hemen alın.

Fiber optik sonlandırma, güvenlik kamera sistemleri, zayıf akım sistemleri, yangın algılama sistemleri, network sistemleri ve uydu internet gibi çözümler hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağı Öveçler Mah. Çetin Emeç Bulv. 1324. Cadde No:47/6 Çankaya / ANKARA