Kızılay Kamera Sistemleri

Nobel Sistem, ev ve işyeri için çok çeşitli güvenlik kameraları sunar. İster basit bir iç mekan güvenlik kamerası ister tamamen hava koşullarına dayanıklı bir dış mekan güvenlik kamerası arıyor olun, Nobel Sistem, sizin için önermiş olduğu Kamera Sistemleri çözümleri ile uygun olanını siz belirleyin.

Güvenlik kameralarımız hem dome hem bullet hem de ip kamera stillerine sahiptir ve profesyonel sınıf gece görüşümüz sayesinde gündüz ve gece mükemmel görüntü kalitesi sunar. Sağlam dış cepheye sahip darbelere karşı dayanıklı güvenlik kameraları, birisi devre dışı bırakmaya veya yok etmeye çalıştığında kesintisiz hizmet sağlar. Ayrıca Kızılay Kamera Sistemleri olarak aktif caydırıcı güvenlik kameraları ve geniş açılı güvenlik kameraları gibi birçok özel kamera sunuyoruz.

Kablosuz güvenlik kameraları, evinizin veya iş yerinizin 24 saat korunduğunu bilmeniz için size rahatlık sağlar. Kızılay olarak Türkiye’nin heryerine proje sunmakta olup; tekil, kamu, kurum, özel ve bireysel olmak üzere tüm sektörlerde hizmetlerine eksiksiz devam etmektedir.

Her Bütçeye Uygun

Full HD Kalite

Mobil, Web, Tv den

Canlı İzleme

90 Güne Kadar

Kayıt İmkanı

Raporlama ve Geriye Dönük İzleme Kolaylığı

Ev Güvenlik Kamerası Kızılay

Akıllı bir evin en büyük avantajlarından biri, aslında orada olmadığınızda neler olup bittiğini bilmektir. Çocuklarınızı, evcil hayvanlarınızı veya mücevherlerinizi kontrol ediyorken, ev güvenlik kamerası uzaktan kontrol etmek için harika bir araçtır. Yetenekler cihazdan cihaza değişse de, iç mekan güvenlik kameraları canlı veya kaydedilmiş video aracılığıyla evinizde neler olup bittiğini izlemenizi sağlar. Ancak tüm kameralar eşit şekilde oluşturulmaz. Bazıları alarmları vardır veya etkinlik algıladıklarında size bildirim gönderebilir, bazıları iki yönlü ses sunar, bazıları bebeğinizi izlemek içindir ve hatta bazıları tam ev otomasyon hub’larının iki katıdır. Güvenlik kamerası kayıt cihazı ve Kızılay ev güvenlik kamera sistemleri ile aklınıza takılan sorularda teknik servis veya yetkili birimlerimizden bilgi alabilirsiniz.

IP Kamera Kızılay

Çoğu güvenlik kamerası Ip üzerinden bağlantı kullanır. Ancak çoğu da kayıt cihazı ile kayıt eder. Bazıları akıllı telefonunuz aracılığıyla yerel kontrol imkanı sağlar. Kameranız bağlandıktan sonra, neredeyse akıllı telefonunuza veya tabletinize erişebilirsiniz. Günümüzde ev güvenlik kameralarının büyük çoğunluğu mobil uygulamalara sahiptir ve birçoğu her şeyi yapmak için tamamen bu uygulamalara odaklanır. Bazılarının web portalları da vardır, bu da videolarınıza ve uyarılarınıza her yerden erişmek için esneklik sağlar. Bazı kameralar,kullanıcıların videoları yerel olarak depolayabilmeleri için bir mikroSD kart yuvası içerir. Bellek kartında görüntüleri saklamak için yeterli alan olduğu sürece döngü yoktur. Ancak, yerel olarak depolanan videogörüntülerine uzaktan erişilemez. Ip Kamera Fiyatları, Ip Kamera Sistemleri Kızılay ve diğer kamera sistemleri hakkında fiyat teklifi ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nvr Kayıt Cihazları Kızılay

Nvr kayıt cihazları ve diğer kayıt cihazı modelleri ile ilgili detayları bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Monitörü Kızılay

Güvenlik kamera monitorü ve diğer monitor modelleri ile ilgili detayları bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Ahd Kayıt Cihazları Kızılay

Ahd kayıt cihazları ve diğer kayıt cihazı modelleri ile ilgili detayları bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Dvr Kayıt Cihazları Kızılay

Dvr kayıt cihazları ve diğer kayıt cihazı modelleri ile ilgili detayları bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Ateş ölçer Termal Kamera Kızılay

Ateş ölçer termal kameraların kullanıldığı alanlar; Askeri bölgeler, enerji kurumları, sağlık sektörü, elektrik tesisleri ve sanayi kuruluşları. Güvenlik amaçlı kullanımı askeri ve emniyette görülmektedir. Ateş ölçer termal kamera Kızılay başta olmak üzere tüm il ve ilçelere anında servis desteğiyle kurulumu gerçekleştirilmektedir. Özellikle insanları tanımlamayı ve geniş topraklardaki yerlerini belirlemeyi amaçlayan çalışmalarda kullanışlıdır. Enerji kurumlarında soğuk ve sıcak tutulması gereken alanlarda ısı sızıntılarını tespit etmek için kullanılır, sağlık sektöründe insanların ateş ölçümlerini tespit etmek için kullanılır. Elektrik tesislerinde, üretim ve dağıtım süreçlerinde elektrik kaçağı ve arızaları tespit etmek için kullanılır. Endüstriyel işletmelerde kullanımı, makinelerin çalışma mekaniğinde elektrik ve güç uygulaması gibi teknik arızaların belirlenmesidir.

Fiyat – Performans

Haikon Kamera

Network Kamera · Analog Kamera · Termal Kamera · PTZ Kameralar ile çözüm bulun.

2020 En İyi Güvenlik Kamerası

Milesight Kamera

Türkiye ve Dünyada adından söz ettirmiş görüntü kalitesi ve yazılımı ile lider teknoloji.

batıkent güvenlik kamerası

İsteğe Bağlı Projeler

Unv Kamera

H265 VE U-CODE Teknolojisi sayesinde ileri seviye kalite ve görüntü akışı sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi

Dahua Kamera

Yüksek teknolojik özellikleri ile mekanlarda, profesyonel ve güvenli bir ortam sağlar.

kamera sistemleri