Milesight Güvenlik Kameraları


Mini Bullet Kameralar

Milesight Kamera Global olarak Yüksek teknolojiye Sahip, Enterprise seviyesinde IP Gözetim sistemleri Tasarımında ve Üretiminde uzmanlaşmış bir Teknoloji Kuruluşudur.

kamera sistemleri
kamera sistemleri

Görseldeki Kameralar : 2MP Yeni Mini Bullet, 5MP Yeni Mini Bullet, 5MP Mini Bullet, 8MP Mini Bullet


0.01 Lux Ultra Low Light

Starlight kameralar çok düşük ışıklı ortamlarda, gece görüşe

geçmeden, renkli görüntü verebilmektedir. Minimum ışık değeri 0.01 Lux ( Color ) ‘dır. Klasik kameralar ile kıyasladığınızda, daha detaylı canlı bir görüntü elde edersiniz.

Eşsiz Güneşlik Tasarım

Güneşin lens yoluna girmesini etkili bir şekilde engelleyen ve mükemmel ısı yalıtımı sunan, kamera gövdesini neredeyse kuşatan benzersiz bir dış gövde güneş koruması vardır. Profesyonel düzeyde video kalitesi ile sizlere o güzelliği yaşatıyoruz.

120 dB SUPER WDR

Milesight Kameralar Sensör tabanlı Gerçek WDR teknolojisine sahiptir. Sahne ve ışık değişimlerinin yüksek olduğu ortamlarda, kontrast kalitesini, geri plandaki ışığı dengelemektedir. 120 dB değerine kadar güçlü bir WDR teknolojisine sahiptir.

Dahili PoE Modülü

Milesight Mini Bullet Network Camera, ek güç kablolarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak ve kurulum maliyetlerini düşüren tek bir kablo ile güç ve ağ bağlantısı sağlayarak kurulumu kolaylaştıran IEEE 802.3af Power over Ethernet teknolojisini içeriyor.

Mini Dome Kameralar

Milesight Mühendislerinin geliştirdiği H.265+ Akıllı sıkıştırma algoritması ile network kullanım oranınızdan ve depolama maliyetlerinden  %70~%80 oranında tasarruf edebilirsiniz. Yukarıda aynı görüntü kalitesinde iki kameranın H.264 ve H.265+ bitrate değerleri ölçülmüştür.

en iyi güvenlik kamerası

Görseldeki Kameralar : 5MP Mini IR II Dome, 5MP Mini IR II Siyah Dome, 5MP Mini Dome, 5MP Vandal Mini Dome, 2MP Vandal Mini Dome


Yeni Mikrofon

Mikrofon sesi yeni codec ile yükseltilerek eskisinden daha iyi hale getirildi.

3 Eksen Mekanik Tasarım

Kameranın görüş açısının hızlı ve kolay ayarlanması için 180 ° pan, 15-90 ° tilt ve 360 ° silindir ile 3 eksenli mekanik tasarım.

Daha İyi Termal Tasarım

Isı yayılım alanını genişleten çıkıntılı şeritler ile ısı dağılımı daha iyi hale getirildi.

Smart IR II Teknolojisi

IR mesafesi iki Yüksek Işın ve iki Düşük Işın ile 20 metreye kadardır. Ayrıca IR yansıma önleyici panel ile kızılötesi ışık geçirgenliği oldukça artmaktadır.

Pro Bullet Kameralar

Milesight Video içerik analizi (VCA) Milesight IP Kameralar beraberinde Embeded ( Gömülü) Sistem olarak gelir. Kamera arayüzünden  ayarları yapılarak, senaryolara uygulanabilir. 8 Farklı Analiz çeşidini desteklemektedir. Bunlar Bölge Giriş İhlali, Bölge Çıkış İhlali, Gelişmiş  Hareket Algılama, Sabotaj Algılama, Sınır İhlali, Bekleme Analizi, İnsan Algılama ve Kişi Saymadır.

ip kamera

Görseldeki Kameralar : 4K PRO Bullet, 5MP PRO Bullet, 2MP PRO Bullet


0.006 Lux Ultra Low Light

Starlight kameralar çok düşük ışıklı ortamlarda, gece görüşe geçmeden, renkli görüntü verebilmektedir. Minimum ışık değeri 0.006 Lux ( Color ) ‘dır. Klasik kameralar ile kıyasladığınızda, daha detaylı canlı bir görüntü elde edersiniz.

3. Nesil Dot Matrix IR LED

Üstün gece görüşünü sağlamak için Milesight Motorized Bullet Camera, 3. nesil nokta vuruşlu IR LED’leri kullanır ve esasen mükemmel görüntü kalitesini, uzun ömür ve enerji verimliliği garanti eder.

Motorize Zoom Lens

Motorize zoom ve odaklama lensi ile donatılmış olan Milesight Pro Bullet Kamera, otoparklar, otoyollar ve limanlar gibi alanlarda uzun mesafe gözetimi için mükemmel bir lens denetleyicisi kullanarak odak uzaklığı, iris ve odaklamanın uzaktan kumandasına olanak tanır.

P-iris Kontrol

P-iris kontrol teknolojisini benimseyen Pro Bullet Kamera, daha iyi kontrast, netlik, çözünürlük ve alan derinliği ile görüntüler sunan tüm aydınlatma koşullarında iris açılımını optimize edebiliyor.

PTZ Bullet Kameralar

Milesight Güvenlik Kameraları

Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyat Listesi
güvenlik kameraları

Görseldeki Kameralar : 2MP PTZ PoE Bullet, 4MP PoE PTZ Bullet, 2MP PTZ Bullet


Speed Dome Kameralar

Milesight Güvenlik Kameraları

Güvenlik Kamera Sistemleri Hakkında Bilgi
kamera sistemleri

Görseldeki Kameralar : 3MP Speed Dome Kamera, 5MP Speed Dome Kamera


PRO Dome Kameralar

Milesight Güvenlik Kameraları

güvenlik kamerası

Görseldeki Kameralar : 3MP Speed Dome Kamera, 5MP Speed Dome Kamera