Ofis içi Termal Kamera


Ofis içi termal kameralar ile gelen müşterilerinizin ateşini otomatik olarak ölçün. COVİD-19 veya diğer adıyla korona virüs önlemleri kapsamında alınan ofislere termal kamera zorunluluğu ile siz de tedbirleri sıkı tutmaya devam edin.
Termal kameralar ile müşterilerinizin anlık olarak ateşini veya ofiste çalışan çalışanalarınızın ateşini her an kontrol altında tutabilirsiniz. Siz de hemen termal kamera fiyatlarını öğrenin zaman kaybetmeden sipariş verin kurulum için gelelim.

termal kamera
termal kamera ankara, corona termal kamera

Termal Kamera Nedir ?

Termal görüntüleme kameraları, çevreyi analiz etmek için ısıyı – yani termal enerjiyi – etkin bir şekilde ışığa çevirir. Bu onları çok yönlü yapar. Canlılar ve mekanik ekipman ısı yayar ve karanlıkta bile termal cihazlara görünür hale getirir. Bu kameralar çok hassas olabilir ve etkin bir şekilde çalışmak için sadece az miktarda ısı gerektirir.

Termal kameralar gözle görülemeyen infrared radyasyonu elektrik sinyallerine çevirerek görülebilir hale getiren bir teknolojidir. Bir çok kritik işlemin olduğu endüstri kollarında üretimin sorunsuz yapılması, iş kaybının azaltılması kapsamında bir çok teknik ve teknolojiden faydalanılmaktadır. Bunlardan biri de termal kamera yardımı ile önleyici bakım kapsamında elektriksel ve mekanik problemlerin teşhis edilmesidir.

termal kamera
Ofis içi termal kameralar ile gelen müşterilerinizin ateşini otomatik olarak ölçün. COVİD-19 veya diğer adıyla korona virüs önlemleri kapsamında alınan ofislere termal kamera zorunluluğu ile siz de tedbirleri sıkı tutmaya devam edin.Termal kameralar ile müşterilerinizin anlık olarak ateşini veya ofiste çalışan çalışanalarınızın ateşini her an kontrol altında tutabilirsiniz. Siz de hemen termal kamera fiyatlarını öğrenin zaman kaybetmeden sipariş verin kurulum için gelelim. Termal Kamera Nedir ? Termal görüntüleme kameraları, çevreyi analiz etmek için ısıyı – yani termal enerjiyi – etkin bir şekilde ışığa çevirir. Bu onları çok yönlü yapar. Canlılar ve mekanik ekipman ısı yayar ve karanlıkta bile termal cihazlara…

Fiyat – Performans

Haikon Kamera

Network Kamera · Analog Kamera · Termal Kamera · PTZ Kameralar ile çözüm bulun.

2020 En İyi Güvenlik Kamerası

Milesight Kamera

Türkiye ve Dünyada adından söz ettirmiş görüntü kalitesi ve yazılımı ile lider teknoloji.

batıkent güvenlik kamerası

İsteğe Bağlı Projeler

Unv Kamera

H265 VE U-CODE Teknolojisi sayesinde ileri seviye kalite ve görüntü akışı sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi

Dahua Kamera

Yüksek teknolojik özellikleri ile mekanlarda, profesyonel ve güvenli bir ortam sağlar.

kamera sistemleri
kamera sistemleri

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek teklifinizi hemen alın.

Fiber optik sonlandırma, güvenlik kamera sistemleri, zayıf akım sistemleri, yangın algılama sistemleri, network sistemleri ve uydu internet gibi çözümler hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.