Ses ve Anons Sistemleri


İyi düşünülmüş ve tasarlanmış bir Genel Seslendirme Sistemi, büyük veya karmaşık tesislerde çalışanlarınız ve müşterilerinizle son derece etkili bir iletişim aracı olabilir. Özel olarak tasarlanmış Çok bölgeli çağrı sistemlerimiz önemli alanlarda duyuru yapılmasını sağlarken, daha küçük tek bölgeli sistemlerimiz tek bir açık alana uygundur.

Genel Seslendirme duyurularının yanı sıra, tüm sistemlerimiz hoş bir üretken çalışma ortamı oluşturmak için mükemmel olan fon müziği çalabilir. Müzik kaynakları bir iPod veya akıllı telefon cihazından, FM / DAB radyodan veya harici bir CD çalardan sağlanabilir. Bluetooth Bağlantısı belirli sistemlerde de mevcuttur.

Genellikle bir Genel Adres, 100V Hat Amplifikatörü ile çalıştırılır. Bu ana amplifikatör, binanızdaki bir dizi alanda 100V Hat Duvar Hoparlörü, Tavan Hoparlörü veya Boynuz Hoparlörü dizisine yönlendirilebilir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve paha biçilmez bilgi birikimi ile Türkiye’nin önde gelen Ticari Ses ve Genel Seslendirme sistemleri sistem sağlayıcılarından biriyiz. İşletmelerin özel gereksinimleri için en iyi ses çözümlerini bulmalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Proje ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, yardımcı satış ekibimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Genel seslendirme sistemi (PA sistemi) mikrofonlar, amplifikatörler, hoparlörler ve ilgili ekipmanı içeren elektronik bir sistemdir. İnsan sesinin, müzik aletinin veya başka bir akustik ses kaynağının veya kaydedilmiş ses veya müziğin görünür sesini (ses şiddetini) artırır. PA sistemleri, bir spiker, icracı vb .’nin uzak bir mesafeden veya geniş bir alandan yeterince duyulabilmesini gerektiren herhangi bir kamusal alanda kullanılır. Tipik uygulamalar arasında spor stadyumları, toplu taşıma araçları ve tesisleri ile canlı veya kaydedilmiş müzik mekanları ve etkinlikleri yer alır. Bir PA sistemi birden fazla mikrofon veya başka ses kaynakları, birden fazla kaynağı birleştirmek ve değiştirmek için bir karıştırma konsolu ve daha yüksek ses seviyesi veya daha geniş dağıtım için birden fazla amplifikatör ve hoparlör içerebilir.

Basit PA sistemleri genellikle okul oditoryumları, kiliseler ve küçük barlar gibi küçük mekanlarda kullanılır. Birçok konuşmacı bulunan PA sistemleri, kamu, kurumsal ve ticari binalarda ve okullar, stadyumlar ve yolcu gemileri ve uçaklar gibi yerlerde duyurular yapmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Birçok binaya kurulan interkom sistemleri, bir bina boyunca hem hoparlörlere hem de birçok odada mikrofona sahiptir, böylece bina sakinleri duyurulara cevap verebilir. PA ve İnterkom sistemleri genellikle acil durum iletişim sisteminin bir parçası olarak kullanılır.

ses sistemleri

Fiyat – Performans

Haikon Kamera

Network Kamera · Analog Kamera · Termal Kamera · PTZ Kameralar ile çözüm bulun.

2020 En İyi Güvenlik Kamerası

Milesight Kamera

Türkiye ve Dünyada adından söz ettirmiş görüntü kalitesi ve yazılımı ile lider teknoloji.

batıkent güvenlik kamerası

İsteğe Bağlı Projeler

Unv Kamera

H265 VE U-CODE Teknolojisi sayesinde ileri seviye kalite ve görüntü akışı sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi

Dahua Kamera

Yüksek teknolojik özellikleri ile mekanlarda, profesyonel ve güvenli bir ortam sağlar.

kamera sistemleri
kamera sistemleri

HIZLI TEKLİF AL

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek teklifinizi hemen alın.

Fiber optik sonlandırma, güvenlik kamera sistemleri, zayıf akım sistemleri, yangın algılama sistemleri, network sistemleri ve uydu internet gibi çözümler hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağı Öveçler Mah. Çetin Emeç Bulv. 1324. Cadde No:47/6 Çankaya / ANKARA

HIZLI TEKLİF AL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağı Öveçler Mah. Çetin Emeç Bulv. 1324. Cadde No:47/6 Çankaya / ANKARA