Yangın Alarm Sistemi


Yangın alarm sistemi, kapsama alanında insanları olası bir yangın, duman veya karbon monoksit oluşumu hakkında uyarmak için görsel ve işitsel sinyal kullanan birkaç cihazdan oluşan bir birimdir. Yangın alarmları genellikle konutlar ve ticari binalar için bölgesel kapsama sağlamak üzere yangın alarm sistemlerinde ayarlanır. Uyarı sinyali yüksek bir siren, zil veya yanıp sönen bir ışıktır veya her ikisini de içerebilir. Bazı yangın alarm sistemleri sesli mesaj gönderme veya telefon görüşmesi yapma gibi ek uyarılar kullanır.

İşlevselliğe ve entegre bileşenlere bağlı olarak, yangın alarm sistemlerinin birkaç sınıflandırması vardır.

En uygun yangın alarm sistemini belirlemek için, özel ihtiyaçlarınızı belirleyerek işe başlayın. Binanıza kaç dedektörün takılması gerektiğini düşünün. Mevcut güvenlik sisteminizle uyumlu bir yangın alarm sistemi seçin. Kaliteden ödün vermeden bütçenize uygun ekipman için alışveriş yapın. Yangın alarm sistemini doğru şekilde kurmak ve mevcut izlemek ve güvenlik sisteminize düzgün bir şekilde entegre etmek için yangın alarm sistemi satıcısıyla birlikte çalışın. Alarm sistemleri diğer alarm sistemlerinden daha hayati önem taşır. Sistem yöneticisiyle istişareniz sonucu plan dahilinde talebinizi iletebilir, fiyat teklifi için istekte bulunabilirsiniz.

Yangın alarm sistemi, kapsama alanında insanları olası bir yangın, duman veya karbon monoksit oluşumu hakkında uyarmak için görsel ve işitsel sinyal kullanan birkaç cihazdan oluşan bir birimdir. Yangın alarmları genellikle konutlar ve ticari binalar için bölgesel kapsama sağlamak üzere yangın alarm sistemlerinde ayarlanır. Uyarı sinyali yüksek bir siren, zil veya yanıp sönen bir ışıktır veya […]
Yangın alarm sistemi

Fiyat – Performans

Haikon Kamera

Network Kamera · Analog Kamera · Termal Kamera · PTZ Kameralar ile çözüm bulun.

2020 En İyi Güvenlik Kamerası

Milesight Kamera

Türkiye ve Dünyada adından söz ettirmiş görüntü kalitesi ve yazılımı ile lider teknoloji.

batıkent güvenlik kamerası

İsteğe Bağlı Projeler

Unv Kamera

H265 VE U-CODE Teknolojisi sayesinde ileri seviye kalite ve görüntü akışı sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi

Dahua Kamera

Yüksek teknolojik özellikleri ile mekanlarda, profesyonel ve güvenli bir ortam sağlar.

kamera sistemleri
kamera sistemleri

HIZLI TEKLİF AL

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek teklifinizi hemen alın.

Fiber optik sonlandırma, güvenlik kamera sistemleri, zayıf akım sistemleri, yangın algılama sistemleri, network sistemleri ve uydu internet gibi çözümler hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağı Öveçler Mah. Çetin Emeç Bulv. 1324. Cadde No:47/6 Çankaya / ANKARA